Malmö Baltathon: #HACK4BALTICMUSEUMS (Szwecja)

11-25.09.2018

Baltathon w Malmö rozpocznie się od spotkań „na rozgrzewkę" (11 lub 18 września). Możesz wtedy poznać uczestników i poszukać inspiracji na wystawie Muzeum w Malmö. Potem masz czas na kodowanie :) .

Finał 25.09. Pracownicy Muzeum i mistrzowie IT z różnych firm będą wtedy do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować wsparcia przy tworzeniu prezentacji Waszego pomysłu. Na koniec 4-minutowy pokaz i wielka gala zwycięzców ;) .

Maksymalna liczba zespołów: 6 po maks. 5 osób.

Baltathony to seria ogólnodostępnych hackatonów organizowanych w ramach projektu BatlicMuseums: Love IT! Muzea, obiekty turystyczne, eksperci IT i instytucje naukowe z Polski, Danii, Szwecji, Litwy i Niemiec współpracują przy tworzeniu zinformatyzowanych narzędzi dla interesujących obiektów przyrodniczych i kulturowych w regionie Południowego Bałtyku.

Uczestnicy Baltathonów mają za zadanie stworzyć aplikację zawierającą elementy grywalizacji, która pomoże zwiększyć zainteresowanie i zaangażowanie turystów odwiedzających obiekty o charakterze kulturowym w regionie Bałtyku.

Zapraszamy programistów, projektantów, grafików, znawców Internetu i wszystkich pasjonatów nowych technologii!

Więcej

Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Wydział Turystyki i Gospodarki

Magdalena Bulikowska

mbulikowska(at)wzp.pl

+48 91 44 19 132

#ZostanCzesciaOpowiesci

Organizujesz wydarzenie w regionie Morza Bałtyckiego?

Zależy ci na tym, żeby twoja opowieść dotarła do szerokiego grona odbiorców?

A może chcesz być częścią tej opowieści?

Skontaktuj się z Helpdeskiem BALTIC STORIES!